KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502713
nr 950 2713
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Signerad, (löst blad), "vitt hus bakom två trädstammar", 27x33
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:02:54
23/3 07:09:32
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning